• Genel Sekreterlik

 


 
 
 
 

 
Ayşegül Arıcan
Genel Sekreter Vekili
 
 
Aslı Akdeniz Özelli
Genel Sekreter Yardımcısı
 
Afrika İş Konseyleri İ.Barış Çuvalcı Bölge Koordinatörü
Evren Doğan İş Konseyi Koordinatörü
N. İrem Develioğlu İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Saadet Gülmez İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Amerika İş Konseyleri Merih Kepez Örnek Bölge Koordinatörü
Murat Can Menteş İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Melike Hocaoğlu İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Selin Ergene İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Asya Pasifik İş Konseyleri Volkan Yüzer Bölge Koordinatörü
Ecem Mirzaloğlu İş konseyi Koordinatör Yardımcısı
Tülin Avcı İş konseyi Koordinatör Yardımcısı
Avrasya İş Konseyleri H.Çağla Mazlum Bölge Koordinatörü
Nurengiz Eşki İş Konseyi Koordinatörü
Elnur Osmanov İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Alperen Ay İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Avrupa İş Konseyleri Dilek Tuna Bölge Koordinatörü
Neslihan Onuralp İş Konseyi Koordinatörü
Hande Şahin İş Konseyi Koordinatörü
Aycan Damalı İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Ezgi Tanrıverdi İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Ortadoğu ve Körfez İş Konseyleri Suzan Cailliau Bölge Koordinatörü
Akın Dıblan  İş Konseyi Koordinatörü
A.Buğra Karahan  İş Konseyi Koordinatörü 
Aziz Toprak İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı 

Dünya Türk İş Konseyi Tuğba Bal Bahar İş Konseyi Koordinatörü
Elçin Umay Solak İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Sektörel İş Konseyleri Mustafa Oğuz Bölüm Sorumlusu
Başak Canbulat İş Konseyi Koordinatörü
Nil Osmanoğlu İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Büşra Şener İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı
Strateji ve İş Geliştirme Müşavirliği Barış Sazak Koordinatör Yardımcısı
Kurumsal İletişim ve Kaynak Geliştirme Müdürlüğü; M.İlke Özkan Kurumsal İletişim ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü
Buket Erdat Kurumsal İletişim ve Kaynak Geliştirme Basınla İlişkiler Sorumlusu
Derya Kurt Kurumsal İletişim ve Kaynak Geliştirme Görsel İletişim Tasarımcısı
Protokol ve Etkinlik Müdürlüğü Özlem Esen Protokol ve Etkinlik Müdürü
Gizem Dizdaroğlu Protokol ve Etkinlik Müdürlüğü Koordinatörü
Ahmet Katırcı Protokol ve Etkinlik Müdürlüğü Koordinatörü
Alper Köker Protokol ve Etkinlik Müdürlüğü Koordinatörü
Göksel Hürol Operasyon Sorumlusu
Ersin Polat Operasyon Sorumlusu
Müslüm Bağdiken Operasyon Sorumlusu
Mali ve İdari İşler Müdürlüğü Güngör Yıldırım Mali ve İdari İşler Müdürü
Merve Ece Çelik Genel Sekreter Asistanı
Engin Ervan Muhasebe
Hüseyin Uyar Muhasebe
Sibel Mancak Genel Sekreter Asistanı
Birol Yavuz Şoför
Hamide Özdemir Çiftçi Sekreter
Şengül Şanlı Destek Hizmet
Arzu Kayıkçı Destek Hizmet
Ali Işık Ofis Elemanı
Medeni Demir Ofis Elemanı
Onur Kılıç Makam Şoförü
Özel Kalem Müdürlüğü Adem Dönmez Özel Kalem Müdürü
Hatice Gülbahar Hepsev Yazı İşleri Sorumlusu
İbrahim Duru Başkan Asistanı
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Yusuf Hakkı Bakırhan İnsan Kaynakları Müdürü
Sistem ve Ağ Yönetimi & Bilgi İşlem Hüseyin Kayar Sistem ve Ağ Yöneticisi & Bilgi - İşlem Sorumlusu
Sencan Demirbaş Sistem Uzmanı
Üye İlişkileri Çiğdem Birgin Üye İlişkileri Sorumlusu