İMAM ABU HANİFA(RH) 2. ULUSAL VE ULUSLARARASI EXPO VE TİCARET FUARI, 16-22 TEMMUZ 2023, KABİL/AFGANİSTAN

Afganistan Ticaret ve Sanayi Odası (ACCI) tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, 16-22 Temmuz 2023 tarihleri arasında Afganistan Ticaret ve Sanayi Odası (ACCI) ev sahipliğinde, "Imam Abu Hanifa(RH) 2. Ulusal ve Uluslararası Expo ve Ticaret Fuarının Afganistan'ın başkenti Kabil'deUluslararası Sergi Merkezi (International Exhibition Centre)'ndegerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, Afganistan'ın tüm vilayetlerinden ve yurt dışından üreticilerin, ürün ve hizmetlerini 7 gün boyunca tanıtma, müşteriler ile iletişim kurma ve pazar paylarını artırma imkanı bulabileceği etkinlikte, aynı zamanda yerli ve yabancı iş insanları arasında ikili görüşmelerin düzenleneceği bildirilmektedir.

Uluslararası kuruluşlar, özel ve kamu kurumları tarafından desteklenen etkinlik, Afganistan'ın en büyük uluslararası ticaret fuarı olup, fuara katılmak ve detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin aşağıda iletişim bilgileri verilen Afganistan TSO Uluslararası İlişkiler Müdürü O. Ghafoorzai ile iletişime geçmesi ve afghanistan@deik.org.tr mail adresine bilgi vermesi rica olunmaktadır.

Detaylı bilgi için:

Omid Ghafoorzai

Afganistan TSO Uluslararası İlişkiler Müdürü

ir.director@acci.org.af