AVUSTURYA KARİNTİYA TİCARET ODASI İLE İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARI VE İKİLİ FİRMA GÖRÜŞMELERİ

DEİK/Türkiye-Avusturya İş Konseyi ev sahipliğinde Avusturya Ticaret Ofisi Advantage Austria ve Karintiya Ticaret Odası iş birliğiyle 4 Nisan 2024 Perşembe günü 13:15 - 15:00 arasında DEİK Merkezinde "Avusturya Karintiya Ticaret Odası  ile İş Birliği Fırsatları ve İkili Firma Görüşmeleri" gerçekleştirilecektir.

Karintiya Ticaret Odası Başkanı Sayın Jürgen Mandl'ın başkanlığındaki iş heyetinde endüstriyel yalıtım, su ve atık arıtma sistemleri, çevre teknolojileri, yeşil enerji, çelik ve paslanmaz çelik ithalatçısı, güvenlik ve güç kaynağı, hurda plastik ve makina geri dönüşümü, hassas tüfek ve av tüfekleri, kargo ve teslimat hizmetleri, EPP (Genleştirilmiş Polipropilen Köpüğü) alanlarında faaliyeti bulunan Avusturya firmaları ile ikili görüşme imkanı bulunacaktır. Avusturya Ticaret ve Satın Alma heyeti listesi ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Avusturya'nın en güneyinde yer alan Karintiya bölgesi 570.000 nüfusu ile Alpler-Adriyatik bölgesinin merkezinde Avrupa ulaştırma hatları için önemli bir konumda yer almaktadır. Yüksek kalifiye iş gücü ve inovatif anlayışıyla iş yaşamının temelini oluşturmaktadır. Bilgi-işlem teknolojileri, yarıiletkenler ve elektronik sistemler açısından merkezi bir nokta olan Karintiya, makine, endüstriyel tesisler, ağaç sanayi, enerji ve çevre teknolojileri konusunda gelişmiş olmasının yanı sıra, doğası ve iklimiyle de öne çıkan bir turizm bölgesidir.

Avusturya Ticaret Heyetinin ülkemizdeki üretim ve alım fırsatlarını değerlendirmek üzere ziyareti kapsamında düzenlenecek ve Avusturya ile ikili ticari ilişkilerimiz açısından önemli fırsatlar sunan söz konusu toplantıya katılımınızı diler, katılım için kayıt formu üzerinden 2 Nisan 2024 Salı günü mesai bitimine kadar kayıt gerçekleştirmeniz önemle rica olunur.

Kayıt: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1766/22011

 

İletişim:

Aycan Damalı, İş Konseyi Koordinatörü

E-posta: adamali@deik.org.tr

Tel: 0212 339 50 74