AZERBAYCAN CUMHURİYETİ KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER VE DERNEKLER BİRLİĞİ (KOBSKA) TARAFINDAN DÜZENLENEN FUARLAR HK.

Azerbaycan Cumhuriyeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Dernekler Birliği (KOBSKA) tarafından Kurulumuza iletilen yazıda,yerel özel sektör faaliyetlerinin geliştirilmesi ve ulusal potansiyelin uluslararası arenaya entegrasyonunu desteklemek için farklı sektörlere yönelik birçok etkinlik düzenledikleri bildirilmektedir. KOBSKA'nın önümüzdeki dönemde düzenlemeyi planladığı fuarlar aşağıda yer almaktadır:

  • "Arşın Mal Alan-2" Seri Ulusal Satış Sergi Fuarı, 17 - 18 Eylül 2022, Bakü

Yeni kurulan KOBİ'lere teşvik, mevcut KOBİ'lerin ise daha iyi hizmet sunmalarına destek sağlanması amacıyla düzenlenen fuarda; gıda, tekstil, aksesuar, ev dekorasyonu ürünleri, oyuncak, kozmetik ve hizmet sektörü ürünleri sergilenmektedir.

  • "BYF EduExpo 2022" Fuarı, 30 Eylül - 2 Ekim 2022, Bakü

KOBSKA tarafından organize edilen, Küçük ve Orta Ölçekli Girişimciliği Destekleme Ajansı (KOBIA) ve Hazar Medya Ajansının iş birliği ile gerçekleştirilecek olan fuarda; küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve mikro girişimcilerin tanıtımının yapılması, iş birliğinin ve satışların geliştirilmesi desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Bahse konu fuarların tanıtım sunumları ekte bilginize sunulmaktadır. Fuarlara katılmayı arzu eden ve detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin, KOBSKA Uluslararası İlişkiler Departmanı (Pervin Gasımov, tel: +99451 9840297; e-posta: international@kobska.az;) ile irtibata geçmeleri önemle rica olunur.