TÜRKİYE - EKVATOR GİNESİ İŞ KONSEYİ

EKVATOR GİNESİ ANKARA BÜYÜKELÇİSİ İLE TOPLANTI, 22 EKİM 2019, İSTANBUL

Türkiye-Ekvator Ginesi İş Konseyi, 22 Ekim 2019 tarihinde Ekvator Ginesi Ankara Büyükelçisi ve Ekvator Ginesi'ne ilişkin ilgili üyeler ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. İstanbul'da gerçekleştirilen toplantı kapsamında Ekvator Ginesi mevcut ekonomik durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

EKVATOR GİNESİ BÜYÜKELÇİSİ MOİSES MBA NCHAMA İLE GÖRÜŞME, 1 AĞUSTOS 2019, ANKARA

Türkiye-Ekvator Ginesi İş Konseyi organizasyonu ile 1 Ağustos 2019 tarihinde Ekvator Ginesi Büyükelçisi Moises Mba Nchama ile Türkiye-Ekvator Ginesi İş Konseyi Başkanı Ali Baru Alsırt arasında bir görüşme gerçekleştirildi. Eylül ayında Ekvator Ginesi Büyükelçisi ile İş Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri arasında gerçekleşmesi planlanan tanışma toplantısının bir ön görüşmesi niteliğinde olan görüşme Ankara'da gerçekleştirildi.

Türkiye-Ekvator Ginesi İş Konseyi karşı kanat kuruluşu olan Ekvator Ginesi Ticaret, Tarım ve Ormancılık Odası (COCGE) Başkanı Don Antonio Mete Chikampo ile telekonferans yapıldı. Gerçekleştirilen istişareler sonucunda, Türkiye ve Ekvator Ginesi arasında ticari iş birliğini geliştirilebilecek öncelikli alanlar ziraat, gemicilik, ahşap ürünleri ve inşaat olarak belirlendi.

Diğer İş Konseyleri