TÜRKİYE - HOLLANDA İŞ KONSEYİ

FİRMALAR İÇİN KİŞİSEL VERİ VE SİBER GÜVENLİK

TÜRKİYE-HOLLANDA YUVARLAK MASA TOPLANTISI, 11 EYLÜL 2019, ANKARA

Holanda Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag'ın Türkiye resmi ziyareti vesilesiyle ve T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımları ile 11 Eylül 2019'da Ankara'da gerçekleştirilen toplantıya iki ülke ile yatırım ve ticaret ilişkisi olan firmaların üst düzey temsilcileri iştirak etti.

TURKEY: RECENT DEVELOPMENTS AND LOOKING FORWARD, 5 ARALIK 2018, LAHEY

Türkiye-Hollanda İş Konseyi ve Hollanda İşverenler Konfederasyonu VNO-NCW ev sahipliğinde düzenlenen "Turkey: Recent Developments and Looking Forward Semineri, 5 Aralık 2018'de VNO-NCW Lahey Merkez Binasında gerçekleştirildi. Seminerde Türkiye'nin son dönemde yaşadığı politik ve ekonomik gelişmeler, Avrupa Birliği ile ilişkilerde gelinen nokta ve önümüzdeki döneme ilişkin beklentiler ele alındı. Programda ayrıca Türkiye ve Hollanda arasında normalleşen ilişkilerin daha da güçlenerek devam edebilmesini sağlamak ve Hollandalı firmalara Türkiye'deki iş fırsatlarıyla ilgili bilgi aktarımı yapmak da amaçlandı. 

TARIMDA AKILLI ÜRETİM SİSTEMLERİ SEMİNERİ, 27 KASIM 2018, İSTANBUL

Türkiye-Hollanda İş Konseyi tarafından düzenlenen Tarımda Akıllı Üretim Sistemleri etkinliği, 27 Kasım 2018'de İstanbul'da gerçekleştirildi. Modern tarım ve hayvancılık tekniklerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında dünya lideri konumunda olan Hollanda ile mevcut alandaki iş birliklerinin güçlendirilmesini amaçlayan etkinlik, çok sayıda Türk ve Hollandalı iş insanının katılımı ile tertip edildi.

VERİ GÜVENLİĞİ REFORMU SEMİNERİ, 8 MAYIS 2018, İSTANBUL

Hollanda Konsolosluğunda düzenlenen Veri Güvenliği Reformu Semineri, Türkiye-Hollanda İş Konseyi üyelerinin katılımı ile 8 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

Caspian Forum Amsterdam, 27 Mart 2015, Amsterdam

Hazar Strateji Enstitüsü tarafından TTIP anlaşmasının Avrupa Birliği ve G20 ülkeleri üzerinde oluşturacağı ekonomik etkileri ve çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere, 27 Mart 2015 tarihinde Amsterdam’da Hilton Hotel’de 14:00-18:00 saatleri arasında “Caspian Forum Amsterdam” gerçekleştirilecektir.

 

Forum programı ve ayrıntılı bilgi ekte yer almakta olup Caspian Forum Amsterdam’da katılmayı arzu eden üyelerimizin Hazar Strateji Enstitüsü (Emin Akhunzada; Tel: 0212 999 6641, emin.akhundzada@hazar.org) ile iletişime geçmeleri rica olunur.

Diğer İş Konseyleri